روش های ارسال سفارشات و محاسبه هزینه ارسال

هزینه ارسال برای سفارشات بالای 150 هزار تومان رایگان می باشد.
ارسال سفارشات به تمامی محدوده های شهر تبریز 15 هزار تومان و در صورت ارسال اکسپرس یک ساعته، دارای هزینه 20 هزار تومان است.

لازم است تا شما مشتری گرامی به هنگام تحویل سفارش از پیک ویکی میوه، دقت لازم را برای بررسی و اطمینان از صحت و سلامت محصولات و بسته بندی مبذول نماید. در صورت وجود هر گونه مشکلی از این بابت، امکان ارسال مجدد محصولات سالم از طرف ویکی میوه برای شما فراهم خواهد بود. در ضمن هزینه ارسال مجدد رایگان بوده و هیچ هزینه ای متوجه شما نخواهد بود.

هزینه هایی که برای ارسال سفارشات وجود دارند در فاکتور شما محاسبه می شوند و بنابراین دریافت هرگونه مبلغ اضافی از طرف پیک به هنگام تحویل سفارش تخلف محسوب می شود. در صورت مشاهده چنین موارد لطفا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت، ویکی میوه را مطلع فرمایید.

با دریافت پیامک حاوی کد رهگیری، سفارش شما نهایی شده است. چنانچه پس از تکمیل فرآیندهای خرید و پرداخت موفقیت آمیز مبلغ سفارش از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، کد رهگیری را دریافت نکردید، با شماره تلفن 1389 076 0912، 1389 075 0912 تماس برقرار کنید تا مشکل برطرف شده و کد رهگیری به شما داده شود.

لازم به ذکر است که تنها برای سفارش هایی تا سقف 300 هزار تومان امکان پرداخت در محل (به صورت پول نقد یا از طریق دستگاه کارتخوان سیار) فراهم بوده و پرداخت مبلغ سفارش هایی بیش از این مقدار، از طریق درگاه پرداخت آنلاین امکان پذیر است.